WIERA

Wiera

Wierę poznałyśmy przez przypadek – zobaczyłyśmy ją błąkającą się po wsi, do której pojechałyśmy odebrać porzucone w polu szczeniaki.
Dowiedziałyśmy się, że suczka od 2 lat błąkała się po okolicy. Była dokarmiana przez mieszkańców, ale nikt nie chciał jej przygarnąć. Co cieczkę rodziła szczeniaki, z którymi nie wiadomo co się działo.
Już wtedy wiedziałyśmy, że po nią wrócimy… i wróciłyśmy.

Po wizycie u weterynarza okazało się, że Wiera jest młodsza niż podejrzewałyśmy – ma około 3 lata. Wiera ma bardzo małą ruchomość przednich łap, konieczna jest dalsza diagnostyka: najgorsza możliwość to nowotwór kości, ale możliwe, że to wada wrodzona. Wszystkiego dowiemy się po rtg. Suczka miała cieczkę, co od razu przekreśliło gotowy przyjąć ją dom tymczasowy (jest tam niekastrowany samiec). Wiera trafiła awaryjnie do końca cieczki do hotelu dla psów.

Wiera dała poznać się jako ufna, przyjazna suczka. Grzecznie zachowuje się w samochodzie, utrzymuje czystość w domu. Akceptuje inne psy.

tytuł: „darowizna Wiera”

Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos
00-724 Warszawa, Chełmska 9/115
Rachunek bankowy: BOŚ PL94 1540 1157 2034 9111 1263 0001
kod BIC EBOSPLPWXXX

PayPal: paypal@kundellos.pl

Kontakt w sprawie adopcji Wiery:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Klaudia 512 237 880
Ania 603 762 594

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!