WĘGIELEK

Węgielek, adoptowany 3 lata temu, niestety stracił dom ze względu na sytuację życiową opiekunów.
To psiak w średnim wieku (około 10 lat). Mieszka aktualnie w mieszkaniu w bloku, ale lepiej czuje się podczas wyjazdów w spokojniejsze okolice niż Warszawa. Bez problemów podróżuje samochodem.
Zachowuje czystość w domu, załatwia potrzeby fizjologiczne wyłącznie na zewnątrz, niczego nie niszczy, grzecznie zostaje sam.
Ma w domu ulubione miejsce, które jest dla niego azylem. W domu jest cichutki i sporo śpi.
Węgielek lubi czułości, ale tylko ze znanymi osobami. Na obcych w mieszkaniu szczeka, ale po jakimś czasie daje się przekupić smakołykami. Nie jest agresywny.
Potrzebuje spokojnych, cierpliwych opiekunów. Może zamieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu ale w spokojnej okolicy, nie w centrum miasta. Prawdopodobnie dogadałby się z przyjaznym psem lub suczką, ale konieczne jest zapoznanie. Akceptuje też koty.
Węgielek jest wykastrowany, odrobaczony, ma aktualne szczepienia. Niedowidzi na jedno oko, co nie przeszkadza mu w codziennym funkcjonowaniu.
Przyjmuje lek na bóle kręgosłupa – Librela (iniekcja raz w miesiącu).
Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie na Ursynowie.

płeć: samiec
ur. ok. 2013
wielkość: mały/średni
kastracja: tak

Kontakt
603 762 594
512 237 880

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!