Dom tymczasowy

Nasz sposób na pomaganie zwierzętom jest bardzo prosty.
Zwierzęta domowe, takie jak psy czy koty – ofiary porzucenia oraz innych form znęcania się nad nimi przez ludzi – po kontroli weterynaryjnej i na czas leczenia oraz rehabilitacji trafiają bezpośrednio pod opiekę wolontariuszy w domach tymczasowych.
Chcemy, by do czasu adopcji przebywały w ciepłych, domowych warunkach. Chcemy dać im czas i opiekę, by mogły znaleźć nowe stałe domy adopcyjne.

Z ofiarności naszych darczyńców finansujemy wyżywienie oraz opiekę weterynaryjną.

Szukamy domów tymczasowych w Warszawie i okolicach (do ok. 50 km odległości). Jeśli chcesz zostać domem tymczasowym, wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy!

Pola z * są wymagane.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest:

Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos
Chełmska 9/115
00-724 Warszawa

Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego zgłoszenia na kandydata na dom tymczasowy oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów poszukiwania domów tymczasowych prowadzonych w okresie dwóch lat od wysłania formularza. Po zakończeniu procedury adopcyjnej dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń).

W przypadku braku odpowiedzi z Państwa strony po przesłaniu formularza Państwa dane zostaną usunięte po upłynięciu 1 miesiąca.
Wiadomości od nas często lądują w folderze „spam”. Prosimy po wypełnieniu ankiety sprawdzać ten folder w skrzynce odbiorczej.

W każdym czasie, w zakresie dopuszczalnym wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: iod@kundellos.pl Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!