KLUSEK

Klusek, adoptowany jako szczeniak, po kilku latach znowu musi szukać domu. Jest przyzwyczajony do życia w mieszkaniu, zachowuje czystość. Potrafi chodzić na smyczy.
W relacjach z psami nie wykazuje agresji choć nie każdego psa lubi. Z niektórymi potrafi się bawić, inne omija. Jest psiakiem niepewnym, potrzebuje wsparcia opiekuna i czasu żeby komuś zaufać. Szukamy dla Kluska doświadczonych opiekunów, w którzy dadzą mu poczucie bezpieczeństwa ale też będą chcieli pracować nad złagodzeniem jego lęków. Szukamy domu, w którym będzie mógł pozostać już do końca życia.

płeć: samiec
ur.2017
wielkość: mała/średni
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka: Anna 603 762 594
wolontariuszka: Małgorzata 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!