KOKA [*]

Koka [*]

Koka [*]

„Mamo, znajdź jej dom ” powiedziała 8-letnia Maja patrząc w oczy starej babuni – nowej podopiecznej schroniska w Józefowie. Nie odmienimy przeszłości. Nie cofniemy czasu. Ale przyszłość zależy również od nas. Także to, co jutro spotka niemłodą Kokę.

Koka trafiła do schroniska w Józefowie 21 maja 2013 roku – od początku była pełna ufności i serdeczności. Nie mieliśmy złudzeń co do jej wieku… siwa mordka, wolniejszy chód, zły stan uzębienia.

Nie działo się nic niepokojącego, aż do 30 czerwca – wolontariuszki znalazły Kokę w złym stanie. Natychmiast została zabrana do lecznicy, w której na podstawie badań ustalono diagnozę: niewydolność nerek i chore serce. Wyniki badań Koki były bardzo złe, a masa jej ciała szokująco spadała. Koka została w lecznicowym szpitaliku w którym dzielnie walczono o jej życie. Udało się ….

Od lipca Koka przebywała w domowym hotelu – jej samopoczucie było dobre – świetnie sobie radziła w domowych warunkach.

za teczowym mostem...
Niestety w listopadzie choroby uderzyły ze dwojoną siłą. Pomimo intensywnego leczenia i ogromnego oddania Ewy, tymczasowej opiekunki Koki, musieliśmy się z nią pożegnać.

Mamy nadzieję, że jest jej dobrze za TM, a nasze starania sprawiły, że przez ostatnie miesiące  była szczęśliwa. Do zobaczenia Koka!

 

 

Album Koki na fb

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!