BARY – adoptowany :)

Bury

Bury

 Chociaż mijały go setki samochodów, tylko jeden zatrzymał się i pomógł. Odwodniony, zakleszczony, ze złamaną łapką Bary (vel Bury) umierał z wycieńczenia przy ruchliwej trasie prowadzącej na Białystok. To łagodny, spokojny, średniej wielkości piesek, który będzie doskonałym towarzyszem życia człowieka. Oceniamy go na około 1,5- 2 lata. Bury przebywa w domu tymczasowym, w którym nabywa coraz większego zaufania do ludzi. Powoli zaczyna przybierać również na wadze. Przed nim jeszcze kontrola zrostu łapiny, ale weterynarze zapewniają, że wróci ona do całkowitej sprawności. Bury jest zaczipowany, odrobaczony, zaszczepiony i grzecznie czeka na kochający go dom.

Kontakt w sprawie adopcji Burego :
Marta 500 576 614 marta@kundellos.pl

 

10935340_10204812155856438_993636911_o

 

bury pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej z naszej strony www.kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Więcej zdjęć Burego na Facebook’u ( bez logowania)

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!