BORUTA- ADOPTOWANY :)

adoptowanyBoruta* to wciąż młody, postawny przystojniak 😉 Wychował się w schronisku w tzw.”piątej zerówce” wśród swoich rówieśników. Jego jedynymi towarzyszami były psy. Nietrudno wyobrazić sobie, jaką nieufność musiał pokonać, by podejść do wolontariuszy, by pozwolić się pogłaskać. Gdy był już dorosłym psem, zamieszkał razem z Korą vis a vis stodoły i miał się coraz lepiej… Już nawet cieszył się, gdy odwiedzali go wolontariusze. Gdy Kora pojechała do domku :)), Boruta został sam w boksie i znowu chował się za budą 🙁 Ale wkrótce zamieszkała z nim niemłodą Lusi, przy której Boruta nauczył się, że ze spaceru można czerpać radość 🙂 Wiosną 2013 r. Lusi pojechała do domu. A do Boruty dołączyła Suza. Razem bardzo chętnie chodzili na spacery. I prawie w jednym czasie znaleźli domy. Suzie się udało, niestety Boruta nie miał szczęścia i groził mu powrót do schroniska. Przed powrotem za kraty „uratował” go Łukasz, u którego obecnie przebywa w domu tymczasowym. Okazało się również, że Boruta to super miejski pies 🙂

 

 

Zdrowy i przyjacielski Boruta cały czas czeka na dom !
Boruta to radosny, wesoły i bardzo przyjazny psiak. Ma ok. 4 lat. Przez całe swoje życie mieszkał z kilkoma suczkami i super się z nimi dogadywał. Z obecnym psem rezydentem też szybko się zakolegował. Ładnie chodzi na smyczy i obecnie uczy się „obycia” w miejskiej rzeczywistości :). Boruta jest wykastrowany.

album Boruty na Facebook’u  ( bez logowania)

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej  oraz zgoda na wizyty po adopcyjne.

kontakt w sprawie adopcji i wszelkich informacji:

Marta marta@kundellos.pl 604 790 373 lub Magda fmagda@o2.pl

* Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos przejęło  opiekę  nad Borutą na podstawie umowy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie.

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!