ZUZANNA [*]

Zuzanna

Zuzanna to dojrzała dama. W schronisku przebywała od maja 2012. Została odłowiona w lesie ze szczeniakami. Jej dzieci już dawno pojechały do swoich domów.
Ostatnio u Zuzanny wykryto lekką wadę serca – spokojnie może z nią żyć jeszcze kilka lat, ale powinna dożywotnio, regularnie przyjmować leki.
Na szczęście znalazł się dom tymczasowy. Zuzanna jest leczona, uczy się też lepszych relacji z ludźmi, spacerów, życia w mieście.

Kiedy była w schronisku często zmieniała współlokatorów, do każdego umiała się dostosować. Jest uległa i woli unikać konfliktu, nawet kosztem oddania swojej porcji jedzenia.
Zuzanna lubi spacery, na których drepcze nieśpiesznie, wącha krzaczki i interesuje się otoczeniem. Zdystansowana do człowieka, widać, że miała z nim ograniczony kontakt.
Zuza potrzebuje dużo cierpliwości, miłości i zrozumienia od swojego przyszłego opiekuna. Idealnym miejscem dla niej jest spokojny i cichy dom z ogródkiem.

Kontakt:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698, aga.szulim@gmail.com
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

płeć: suczka ur.: ok. 2006-2008 ??
wielkość: duża
sterylizacja: tak

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.

 

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!