SARA

Sara

Sara jest 12-letnią suczką w typie amstaffa. W wieku 5 miesięcy została wykupiona od ludzi, którzy nie mieli wobec niej dobrych zamiarów i całe dalsze życie spędziła ze swoją rodziną.
Niestety, sytuacja życiowa się zmieniła i Sara musi szukać nowego domu. Suczka była bardzo chuda oraz miała zmiany skórne: po wprowadzeniu pełnowartościowej karmy problemy zmniejszyły się i nie wymaga karmy specjalistycznej.
Niedługo po jej odebraniu przez nas (wiosna 2019) okazało się, że cierpi na ropomacicze. Został przeprowadzony szybko zabieg kastracji, który prawdopodobnie uratował jej życie. Sara szybko doszła do siebie i odzyskała siły. Długie spacery nie stanowią dla niej problemu, chociaż nie jest wulkanem energii.
Sara jest nauczona funkcjonowania w mieszkaniu. Grzecznie podróżuje samochodem i zachowuje czystość w domu. Na spacerze obszczekuje duże psy i wtedy ciągnie na smyczy, przez resztę czasu grzecznie spaceruje niedaleko człowieka. Przebywała na co dzień z małymi dziećmi i chociaż nie jest entuzjastką ich zabaw, to cierpliwie znosi ich wybryki. Jest bardzo przyjazna, wręcz klei się do ludzi.
Sara nie akceptuje żadnych innych psów. Musi być w domu jedynaczką. W domu tymczasowym mieszka z kotem i pozwoliła mu się w pełni zdominować, może mieszkać z kotem lub kotami. 

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Anna  603 762 594
Wolontariuszka Klaudia 512 237 880

Gdyby ktoś zechciał wesprzeć diagnostykę Sary, prosimy o wpłaty: Rachunek bankowy: BOŚ PL94 1540 1157 2034 9111 1263 0001
kod BIC EBOSPLPWXXX
PayPal: paypal@kundellos.pl

Stowarzyszenie Wolontariuszy „Kundellos”
00-724 Warszawa,
Chełmska 9/115
tytuł: „darowizna Sara”

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!