PUSIA

Suczka z Podlasia. Przyjazna. Pozytywnie nastawiona do dzieci. Pusia została adoptowana ze schroniska. Niestety jej opiekun opuścił dom w poszukiwaniu pracy. W miejscu gdzie obecnie przebywa nie wolno trzymać zwierząt – tak Pusia trafiła pod naszą opiekę.
Suczka umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu. Grzecznie podróżuje samochodem. Jest łagodna, także u lekarza weterynarii. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Akceptuje koty. Jest średniej wielkości: mimo że jest niewysoka waży ponad 20 kg, powinna trochę schudnąć.
Została zaszczepiona, odpchlona, zaczipowana, wykastrowana.
Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.
Szukamy dla Pusi dobrego domu, w którym będzie mogła zostać już na zawsze.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka:
Ania 603 762 594
Klaudia 512 237 880

płeć: suczka
ur. ok. 2018
wielkość: średnia
kastracja: tak

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!