Lipiec 2023 – walczymy z panleukopenią!

Kochani, w tej trudnej chwili zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie. Nasze malutkie kociaki zabrane ze schroniska, które dopiero co rozpoczęły swoją drogę życia, walczą z niebezpieczną chorobą wirusową – panleukopenią.

Te niewinne i bezbronnie małe stworzenia, mające zaledwie 8 tygodni, stanęły przed olbrzymim wyzwaniem. Pożegnaliśmy Notiego, a pozostałe pilnie wymagają hospitalizacji w specjalistycznym szpitalu zakaźnym.

Panleukopenia to okrutna choroba, która atakuje układ odpornościowy i powoduje ogromne cierpienie u kociąt. Nasze maluszki, którym właśnie dawaliśmy szansę na piękne i pełne miłości życie, teraz potrzebują naszej pomocy, aby przetrwać i pokonać tę potworną chorobę.

Chcielibyśmy, abyście poznali każde z tych wyjątkowych kociąt, które na swoich młodych barkach niosą teraz ciężar choroby. Są to maluchy o różnych osobowościach i charakterach, które pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia.

Każda wpłata, nawet najmniejsza, może dokonać cudu. Razem damy im szansę na wyzdrowienie. One tak bardzo pragną być zdrowe i cieszyć się życiem tak jak wszystkie inne kocięta. Prosimy Was, podarujcie im nadzieję. Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i empatię! Kliknij, aby przekazać darowiznę! (RatujemyZwierzaki)

lub

Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos
00-724 Warszawa, Chełmska 9/115
BOŚ PL94 1540 1157 2034 9111 1263 0001
tytułem „darowizna koty”

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!