Kalendarz 2013 od Strefa.info

Nasze Stowarzyszenie działa przy schronisku w Józefowie od tego roku, a zostało powołane, bo „wespół w zespół” działa się łatwiej, „moc rażenia” jest większa, niż wolontariackie akcje w pojedynkę. W tym roku członkowie „Kundellosa” zdobywali środki i przeprowadzali akcje np. zakraplania psów środkiem przeciw kleszczowym (powtarzana 3-krotnie). Zacienialiśmy też psie boksy, pokryte przezroczystymi dachami, specjalną siatką, tak by psy nie umarły z gorąca. Wiele razy za własne pieniądze leczyliśmy psy ze schroniska. Jesteśmy także mocno zaangażowani w aktywne szukanie domów dla naszych burków. Fanpage schroniska na Facebooku jest prowadzony (w większości) przez członków 'Kundellosa’.
Jeśli Państwo możecie, prosimy o wsparcie wolontariatu w Józefowie poprzez zakup 'cegiełki’ w postaci tego kalendarza, wydanego przez bezpłatną gazetę 'Strefa.info’ (www.strefa.info), która od półtora roku przeznacza 1 stronę w każdym numerze na promocję tak schroniska, jak i dobrej adopcji psów z Józefowa. Dziękujemy także sieci sklepów KAR-MA (www.kar-ma.pl) za dołączenie do naszej akcji (w swoich stacjonarnych sklepach mają internetowe ceny na karmę dla psów i kotów).
Kalendarz jest wydrukowany na kredzie 200-gramowej, wielkość A3, 13 kart.
Cena kalendarza: 23zł + 7zł przesyłka (w ochronnej kopercie).

Jak zamówić?
Zamówienia wraz z adresem wysyłki przesyłamy na maila: redakcja@strefa.info – w odpowiedzi otrzymasz nr konta oraz potwierdzenie przyjęcia zamowienia. Nie podajemy nr konta, żeby nie było sytuacji, w ktorej dostajemy pieniądze, ale nie wiemy komu/gdzie wysłać.
Kalendarz można także odebrać osobiście w redakcji Strefy.info przy ul. Nowodworskiej 14 w Warszawie (po uprzednim umówieniu się: tel. 693 505 636).

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!