Dzień Dogoterapii – Pola Mokotowskie – 19 czerwca 2016

19 czerwca 2016 rok, niedziela. Pola Mokotowskie. Piękna pogoda. Wspaniała atmosfera. Mnóstwo wolontariuszy z różnych pro zwierzęcych organizacji, mnóstwo gości i goście specjalni psy! Tak, to Piknik z okazji Dni Dogoterapii zorganizowany przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom.
My – Kundellos, też tam byliśmy! A jak było możecie zobaczyć na zdjęciach.

Dziękujemy wszystkim gościom naszego stoiska za przemiłe rozmowy, za datki na rzecz bezdomnych zwierząt, za zainteresowanie nasza działalnością i za chwalenie naszych ciast i lemoniady arbuzowej. Wszystko to wykonane przez nasze wolontariuszki 🙂 Nasze psy czuły się na pikniku wspaniale. Dzięki organizatorom miały przygotowane spokojne miejsce w cieniu.
Ogromnym zainteresowaniem cieszył się nasz kącik porad na temat zwierząt . Mam nadzieję , że udało się odpowiedzieć na wszystkie państwa pytania. Specjalne podziękowanie kierujemy na ręce Fotografia psów – Taida, która przez niemal cały piknik fotografowała psy poszukujące domów.
Dziękujemy sympatycznej pani konferansjer, która opowiadała o naszej i o innych organizacjach. Drodzy organizatorzy, było wspaniałe!
Już teraz zapraszamy się na przyszły rok 🙂

 

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!