PEDRO adoptowany

Pedro

Pedro

Trafił do schroniska w 06.2011 r. Kiedyś miał dom, ogródek i swojego pana ale niestety wszystko stracił. Przez długi czas był bardzo ostrożny w kontaktach z ludźmi. Na szczęście to już przeszłość. Pedro zaufał i zmienił się nie do poznania. To przemiły, spokojny, przyjazny dla ludzi i zwierząt pies. Byłby świetnym towarzyszem nawet dla starszej osoby, ponieważ spaceruje spokojnie – nie szarpie. Bardzo lubi się przytulać. Ma problemy zdrowotne – niedoczynność tarczycy- jego choroba wymaga regularnego podawania leków (ale nie jest to kłopotliwe: tabletka w jedzeniu, które zjada chętnie :))
Przy dobrej opiece Pedro mógłby cieszyć się życiem przez wiele lat. Dlatego szukamy dla niego domu.
płeć: pies
ur. około 2007-2009 (?)
wielkość: średni
kastracja – tak

Więcej zdjęć Pedro na Facebook’u (bez logowania)

W sprawie adopcji prosimy o kontakt:

wolontariuszka Anka 603 762 594
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

W trosce o przyszłość naszych podopiecznych zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, którą wolontariusze chętnie udostępnią.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne

* Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos przejęło  opiekę  nad Pedro na podstawie umowy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie.

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!