Ankieta adopcyjna

Podjąłeś już decyzję? Wypełnij ankietę, najlepiej z całą rodziną!
Celem ankiety jest jak najlepsze dobranie zwierzaka do opiekunów. Skontaktujemy się z każdym, kto poprawnie wyśle formularz.
Komunikat „Twoja ankieta została przesłana” potwierdza poprawność wysyłki formularza.

Pola z * są wymagane.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest:

Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos
Chełmska 9/115
00-724 Warszawa

Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego zgłoszenia do procesu adopcyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów adopcyjnych prowadzonych w okresie dwóch lat od wysłania formularza. Po zakończeniu procedury adopcyjnej dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń).

W przypadku braku odpowiedzi z Państwa strony po przesłaniu formularza Państwa dane zostaną usunięte po upłynięciu 1 miesiąca.
Wiadomości od nas często lądują w folderze „spam”. Prosimy po wypełnieniu ankiety sprawdzać ten folder w skrzynce odbiorczej.

W każdym czasie, w zakresie dopuszczalnym wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: iod@kundellos.pl Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!