6 Października 2019 – kwesta w Koniku Nowym

Posted on 9 października 2019 by Bartek in Uncategorized, wolontariat, zbiórki publiczne

Niedawno 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt .

Nawiązując do tego dnia zawsze w pierwszą niedzielę października w Koniku Nowym pod Warszawą na starym cmentarzu dla zwierząt ‘Psi Los’’ obchodzi się dzień pamięci o zmarłych zwierzętach.

Cmentarz dla zwierzą „Psi Los” w Koniku Nowym

Jak co roku po raz kolejny przeprowadziliśmy wolontariacką akcję charytatywną na rzecz podopiecznych ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie.

Tutaj chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Witoldowi Wojdzie, twórcy i gospodarzowi Cmentarza dla zwierząt w „Psi Los” w Koniku Nowym za pozwolenie, aby ta zbiórka odbyła się na terenie cmentarza. Dzięki jego uprzejmości już od 2012 roku możemy podczas kwest zachęcać ludzi do adopcji naszych podopiecznych, informować ludzi o istnieniu naszego schroniska, namawiać do wolontariatu oraz pozyskiwać środki na pomoc psom ze schroniska.

Serdecznie chcieliśmy również podziękować panu Aleksandrowi Sikorze który jest jednym ze współprowadzących program „Pytanie na śniadanie”, za to że zechciał wspomóc nas w tym wyjątkowym dniu i kwestował na rzecz naszych podopiecznych.

Dla odwiedzających cmentarz, wolontariuszki przygotowały ciasta

Ogromnie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za te wyjątkowe chwile radości jak i wzruszeń podczas opowieści i wspomnień swoich ukochanych zwierzaków. Za każde ciepłe słowo i gest które dopełniało niezwykłej serdecznej atmosfery panującej w tym miejscu.

Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom którzy zechcieli wesprzeć bezdomne psy ze Schroniska w Józefowie w tym dniu.

Dzięki hojności Waszych serc udało się zebrać 1702 złote i 60 groszy. Kwota ta w całości przeznaczona zostanie na potrzeby bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku w Józefowie koło Legionowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!