FELIKS – gwiazda telewizji :)

Posted on 13 marca 2018 by Małgorzata in psy, schronisko, Uncategorized

 

FELIKS to piękny, dostojny pies w typie charta. Do schroniska trafił bardzo wychudzony, można mu było policzyć wszystkie żebra. Dziś to już inny pies- nabrał masy, uwielbia chodzić na spacery, dumnie kroczy koło wolontariuszy, nie ciągnie na smyczy, nie zaczepia innych psów. Z większością potrafi się dogadać. Lubi ludzi i bardzo zabiega o ich uwagę. Siada, podaje łapę na komendę. I najwspanialej na świecie potrafi przytulać się do człowieka swoim dużym ciałkiem. W domu zachowuje czystość, u lekarza daje ze sobą zrobić wszystko, nawet przy bolesnych zabiegach nie wykazuje agresji. To wymarzony przyjaciel rodziny.

płeć: pies
ur. ok. 2012
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 608 388 650
wolontariuszka Kasia 691 537 446

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: https://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Adres:
ul. Strużańska 15
05-119 Legionowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!