Wesołych Świąt

Posted on 24 grudnia 2015 by Małgorzata in Uncategorized

Drodzy Przyjaciele, oto przed nami wyjątkowa Noc. Za kilka godzin powitamy Dzieciątko. Wspomnimy Jego narodziny w ubogiej szopie. Zaśpiewamy o betlejemskiej gwieździe, anielskiej radości, zadziwionych pasterzach i klękających bydlątkach. Niepowtarzalny dźwięk łamiącego się opłatka. Z miłością pożyczymy swoim najbliższym spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności. Urośnie w nas nadzieja, że odtąd będzie lepiej – zdrowiej, serdeczniej, mądrzej, spokojniej. W zgodzie i w harmonii.

Tego Wam z serca życzymy.
Niech Wam się darzy. Niech nadchodzący czas będzie dla Was pełen błogosławieństw.

Wesołych Swiątżyczą podopieczni Kundellosa oraz wolontariusze!

A dodatkowo gorąco Wam dziękujemy za zainteresowanie, pomoc i wsparcie, jakich udzielacie wszystkim bezdomnym zwierzakom pozostającym pod opieką Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie. Jesteśmy pewni, że w tę Noc będą o Was rozmawiać, wspominając z wdzięcznością Wasze odwiedziny w schronisku, spacery po lesie, przynoszone przysmaki, przesyłane dary i pieniądze, dzięki którym ktoś został zoperowany, inny psiak dostaje niezbędne leki, a jeszcze inny – który tak bardzo bał się schroniska – może mieszkać w hoteliku. W imieniu swoim oraz wszystkich naszych czworonożnych podopiecznych dziękujemy.
I prosimy – gdy będziecie składać i przyjmować życzenia spełnienia marzeń… gdy będziecie pod te życzenia „podkładać” w głowach konkretne marzenia, pomyślcie też marzenie o tym, by w nadchodzącym roku jak najwięcej bezdomniaków z Józefowa, którym kibicujecie, znalazło swoje domy i kochających opiekunów.
Z naszą wspólną pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • KONTAKT

    Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos

     

  • s.o.s. gdy boi się burzy pies

  • s.o.s. gdy boi się huku pies.

  • Zostań wolontariuszem!